Vă prezentăm un apartament în vânzare cu suprafața totală de 63 mp.
Apartamentul de tip 2+1, situat într-un bloc nou construit de Dansicons, se află pe sectorul Râșcani, între bd. Moscova și str. Florilor. Este localizat la etajul 10, oferind o priveliște incredibilă asupra orașului și apusuri de soare uluitoare.
Compartimentare foarte reușită: 2 dormitoare separate, bucătărie cu living, bloc sanitar, antreu, balcon de tip închis .
Avantaje:
- reparație euro
- mobilat
- tehnică funcționabilă
- condiționer (vară/iarnă)
- încălzire autonomă
- toate comunicațiile sunt conectate.
Punctul de oprire a transportului public se află la 3-5 minute de mers pe jos. Apartamentul este în imediata apropiere a unei păduri, a parcului Mezon, a parcului Afgan și a altor zone verzi, precum și a Universității Tehnice a Moldovei (Politeh).
Zona dispune de o infrastructură bine dezvoltată, cu școli, grădinițe, magazine, terenuri de tenis și altele.